Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Zasady wysyłki

Instrukcje dotyczące wysyłki

Dostawa standardowa 24 zł (dostawa 10-20 dni)

Szybka dostawa 43 zł (dostawa 7-15 dni)

Kupujący przyjmuje następujące warunki:

1. Jeżeli cło występuje w kraju odbioru, ale cło opłaca klient.
2. Ze względu na zwłokę kupującego w dostawie lub zmianę adresu oraz inne związane z tym koszty, tę część kosztów ponosi kupujący.
3. Z przyczyn własnych kupującego, takich jak anulowanie zamówienia lub jego zwrot w połowie, tę część kosztów ponosi kupujący.

Dlaczego zamówienie wysyłane jest w innej paczce?

Jeśli masz zamówienie na kilka artykułów, wszystkie mogą zostać wysłane z różnych międzynarodowych magazynów, w zależności od tego, który z nich jest najszybszy. Lub, jeśli produkt jest popularny i przychodzi trochę późno, możemy wysłać go w różnych paczkach o różnych porach, aby Twoje zamówienie nie dotarło tak szybko, jak to możliwe!

Kiedy otrzymam zamówienie?

Zamówienia są wysyłane bezpośrednio z naszych wielu lokalnych i międzynarodowych magazynów, a my dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło tak szybko, jak to możliwe! Ponieważ nasza oferta cieszy się dużą popularnością, należy pamiętać, że zamówienie dotrze do Polski w ciągu 10-20 dni (w zależności od produktu). Należy pamiętać, że ze względu na popularność naszych ofert są to tylko szacunki, a dostawy mogą być opóźnione z powodu nowej epidemii koronawirusa.

Czy są podatki?

Ceny podane na naszej stronie internetowej nie zawierają podatku i są wyrażone w dolarach amerykańskich, co oznacza, że ​​po otrzymaniu zamówienia możesz być odpowiedzialny za cła i podatki. Należności celne przywozowe, cła i powiązane cła mogą zostać naliczone po dotarciu zamówienia do miejsca docelowego określonego przez lokalne zwyczaje. Za uiszczenie tych opłat i podatków odpowiadasz Ty, a nie my. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez zwyczaje w Twoim kraju. Aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, skontaktuj się z lokalnymi urzędami celnymi.

Kiedy otrzymam przesyłkę po dokonaniu płatności?

Czas dostawy: Po otrzymaniu zamówienia przeprowadzamy kontrolę jakości i testy przed wysyłką, aby zapewnić jakość produktu.
Czas przetwarzania różni się w zależności od produktu, średni czas przetwarzania wynosi około 1-3 dni;

Ile kosztuje wysyłka?

To zależy od produktu i regionu przy kasie.

Jak mogę śledzić moje zamówienie?

Po złożeniu zamówienia nasz system wysyła wiadomość e-mail ze szczegółami zamówienia. Śledź swoje zamówienie za pomocą numeru śledzenia w linku do śledzenia.

dobry pomysł:

1. Zazwyczaj lokalny nadawca paczki dostarcza paczkę w dni robocze (od poniedziałku do piątku), aby zapewnić bezpieczną dostawę paczki, dlatego zaleca się wybranie adresu, pod który paczka może zostać odebrana w dniu roboczym. Adres wysyłki. Najlepiej pozostawić telefon włączony o przewidywanej godzinie przybycia, ponieważ nadawca może skontaktować się z Tobą telefonicznie.

2. Usługa dostawy, z której korzystamy, musi posiadać podpis klienta w celu pomyślnej dostawy. Dlatego upewnij się, że Ty lub Twój upoważniony przedstawiciel jesteście pod adresem wysyłki. Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione lub skradzione paczki, jeśli wysłaliśmy na Twój adres wysyłki i podpisaliśmy dokumenty.

Dostawa, której dotyczy Covid-19, będzie nieco opóźniona.