Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Zwrot/Wymiana

Warunki zwrotu
Naszym celem jest twoja satysfakcja. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, najpierw skontaktuj się z nami przez e-mail.

dobry pomysł:

1. Dla wygody zalecamy zwrot paczki według stawki ryczałtowej USPS z numerem przesyłki, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione lub skradzione paczki. Nie udostępnimy linii kredytowej bez dowodu odbioru. Jesteś odpowiedzialny za wysyłkę zwrotów i musisz dokonać przedpłaty za wysyłkę.

2. Zwracane rzeczy muszą być nienoszone, nieprane, nieskrojone i stylizowane (bez plam z makijażu, dezodorantu lub pocierania), w tym opakowanie prezentu i produktu. Wadliwe produkty należy zgłaszać pocztą elektroniczną w ciągu 14 dni od otrzymania. Jeśli nie zgłosisz się, nie udzielimy Ci pożyczki. Jeśli uważasz, że nie otrzymałeś właściwego produktu, skontaktuj się z nami w ciągu 14 dni od otrzymania. E-mail zgłoszenia: service.center.1@outlook.com.

3. Klienci zostaną obciążeni nie więcej niż jedną opłatą za wysyłkę (w tym zwroty), użytkownicy nie ponoszą opłat za uzupełnienie zapasów za zwracane produkty. Jeśli zwrot jest spowodowany problemem kupującego. Nie dostarczamy etykiet zwrotnych. Opłatę za uzupełnienie zapasów należy uiścić za zamówienia, które zostały odrzucone lub zwrócone przez klienta z powodu adresu „niepowodzenie dostawy”. Nieautoryzowane odmowy po dostawie są niedozwolone, a koszty nieautoryzowanych odmów/zwrotów ponosi kupujący.

zwrócić:

1. Jeśli zwrot jest spowodowany naszym problemem (np. niewłaściwy produkt, problem z jakością produktu), udzielimy pełnego zwrotu pieniędzy;

2. Jeśli zwrot jest spowodowany problemem kupującego (np. nie podoba ci się/chcesz, zamówiłeś niewłaściwy produkt/rozmiar), odejmiemy 20 usd od zwrotu, ponieważ koszty wysyłki i obsługi zostaną utracone, potrzebujesz aby skontaktować się z nami w celu zwrotu pieniędzy w ciągu miesiąca od daty otrzymania.

3. Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem o otrzymaniu zwróconego przedmiotu. Powiadomimy Cię również, gdy zwrot zostanie zatwierdzony lub odrzucony. Po zatwierdzeniu zwrot zostanie przetworzony i automatycznie obciążony Twoją kartę kredytową lub oryginalną metodą płatności w ciągu określonej liczby dni. Jeśli nie korzystasz już z oryginalnej karty, skontaktuj się z nami wcześniej.

4. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zamówieniem/produktem/płatnością, najpierw skontaktuj się z nami. Jeśli zwrócisz produkt bez kontaktu z nami lub jeśli nie ma powodu do sprzeciwu, nie zwrócimy pieniędzy ani nie złożymy reklamacji zgodnie z naszą polityką.

Anulowanie i wymiana:

Możesz anulować swoje zamówienie/przedmiot w ciągu 2 godzin za pośrednictwem naszego e-maila obsługi klienta (service.center.1@outlook.com). Przez ponad 2 godziny nie mogliśmy być pewni, czy to zadziała.

Jeśli chcesz zmienić zamówienie przed wysłaniem, naliczana jest opłata w wysokości 5 USD; nie możemy zmienić/anulować zamówienia po jego wysłaniu.

Po wysłaniu zamówienia, jeśli chcesz wymienić je na ten sam przedmiot, wyślij wiadomość e-mail na adres service.center.1@outlook.com w celu uzyskania informacji o zwrocie środków.

Zastrzega się prawo zwrotu:

Zastrzegamy sobie prawo do wyłącznego określania i ograniczania, odmawiania i/lub odmawiania zwrotów od klientów w dowolnym momencie z następujących powodów:

1. Historia nieregularnych lub nadmiernych zwrotów;

2. Nieregularne lub nadmierne zwroty używanych, przerabianych, pranych, uszkodzonych lub zagubionych przedmiotów;

3. Potencjalne oszustwo lub przestępstwo.

Nieprawidłowe dostarczone do nas produkty zostaną odrzucone po otrzymaniu.

Nadmierne zwroty: Nasz zespół ds. ochrony klienta zajmuje się również sytuacjami, w których historia zwrotów klienta może wskazywać na nieuczciwą działalność. W takim przypadku Zespół ds. Ochrony Klienta skontaktuje się z Tobą, aby omówić sytuację i współpracować z Tobą w celu rozwiązania problemu lub ustalenia, czy powinniśmy odmówić świadczenia usługi w przyszłości. Chociaż nigdy nie chcemy odpychać naszych klientów, musimy zapewnić bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i komfort wszystkim naszym klientom na całym świecie.